Oferty specjalne
Zamówienia specjalne.

Co sprawia, ze cały swiat oszalał na punkcie belgijskiej czekolady? Jakie sa sekrety belgijskich chocolatierów? W Czekolada Cafe znamy odpowiedzi na te pytania. Do produkcji pralin i deserów używamy najwyższej jakosci czekolady Barry Callebaut, wiodacego na rynku światowym producenta. Połączenie wyśmienitego, głębokiego smaku czekolady, zawsze świeżych owoców i przypraw oraz umiejętności najlepszych cukierników daje gwarancja zadowolenia naszym klientom.

Polecamy swoje usługi w zakresie:

Catering dla firm: słodkie bufety i przerwy kawowe – doskonałe na szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe; idealne na każda okoliczność.
Torty i rzeźby okolicznościowe -  Realizujemy zamówienia specjalne na torty i czekoladowe rzezby. Tort z logo, symbolika, w kształcie budowli czy produktu... Z przyjemnoscia zrealizujemy nawet najbardziej nietypowe pomysły.
Słodka stacja ma moc - wyróżnij sie podczas targów i eventów – oryginalnie zrealizowana słodka atrakcja przyciagnie do stoiska firmy tłumy odwiedzajacych. Inni rozdaja długopisy, smycze, balony? Zaskocz swoich gości i podaruj im true wyrabiane na żywo przez Mistrza Czekolady podczas całego wydarzenia.
Warsztaty czekoladowe - Od ziarenka kakaowca do czekolady, czyli atrakcyjnie podana historia produktu i jego użycie w teorii oraz praktyce porwie wszystkich do zabawy. Wzbogać swoją konferencje lub szkolenie o niezwykłą aktywność, jaką są warsztaty czekoladowe z naszym Mistrzem…

Zaskakująco pyszny smak, urzekające wykonanie!
Wróć